Warranty Conditions

Warranty Conditions

Tüm garantiler için geçerli genel kurallar

 

Biz ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz ve ürünlerimizde hata çıkması halinde Tosya Ahşap Garantisi hizmeti sunuyoruz. Tosya Ahşap Garantisi, Tosya Ahşap mağazalarından veya online satış kanalından almış olduğunuz üründe, garanti süresi kapsamında ve garanti şartlarına uygun davranmak şartıyla, malzeme veya işcilik hataları belirlendiği takdirde devreye girer. Bu durumda, ürününüz tamir edilir, yenisi ile değiştirilir ya da ürünün ücretinin hatalı kısmı Tosya Ahşap mağazalarında alışveriş yapmanız amacıyla alışveriş çeki olarak size verilir.

 

Genel Koşullar

 

Tosya Ahşap garanti şartları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğünce belirlenen garanti şartlarını kapsar. Garanti belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğüne başvurulabilir.

 

Garanti Kapsamı

 

Garantiden yararlanabilmek için montaj, kullanım ve bakım talimatlarına uyulması zorunludur. Tosya Ahşap garantisi üretim hatalarını kapsar. Üretim hataları dışında kalan hususlarda ücretli servis hizmeti sunulur. Montaj hizmeti Tosya Ahşap dışında bir servis tarafından veya üçüncü kişilerce sağlanmışsa Tosya Ahşap kendisi dışında gerçekleşen montaj sağlayıcı hatalarını üstlenmez.