AHŞAP KAPLAMA RENKLER

AHŞAP KAPLAMA RENKLER

Günümüzde birbirinden farklı ve çeşitli evler yapılmaktadır. Bu evleri birbirinden ayıran en önemli özellikler evlerde kullanılan malzemelerin kaliteli seçilmesidir. Ev sahibi olmak isteyenler evlerinin dayanıklı ve sağlam olmasını isterler. Bu nedenle evin yapımında kullanılan malzemelere dikkat ederler.

      Evin uzun süre sağlam bir şekilde ayakta durabilmesi evde kullanılan malzemenin kalitesinden kaynaklanır. Hem kaliteli malzemeler kullanmak hem de şık malzemeler kullanmak evin alıcısını arttıracak unsurlardır. Evde kullanılınca alıcısı artacak olan malzemeler; kapılar, pencereler ve mutfak dolaplarıdır. Bu nedenle bu malzemeleri seçerken özenli davranmak gerekir.  

 

Ahşap kaplama kapı seçenekleri

      Ahşap kaplama kapılar dayanıklı olmalarının yanında temizliği de oldukça kolay kapılardır. Kolay montaj edilmesi ve renk seçeneklerinin fazla olmasıyla ahşap kaplama kapılar çok tercih edilmektedir. Evlerde duvar rengine ve mobilya renklerine göre kapılar seçilmektedir. Ahşap kapıların en önemli özelliği fazla renk seçeneği bulunması ve evdeki diğer mobilyalara uyum sağlamasıdır. Aynı zamanda ahşap kapıların maliyeti oldukça hesaplıdır. Hem ev dostu hem de bütçe dostu kapılardır.

 

Ahşap kaplama kapıların renk seçenekleri nelerdir

     Ahşap kaplama kapılarda renk seçenekleri bir hayli fazladır. Abanoz hareli, abanoz kahveli, egzotik kahve, Amerikan ceviz, meşe, karaağaç, kayın, sapelli, pelesenk ve gül gibi birden fazla renk seçeneği bulunur. Bu renklerin seçimi evin genel konseptine göre yapılmalıdır. Bu sayede ev çok daha şık bir mekân olarak görünecektir.

Detayları Ve Resimleri Görmek için Tıklayınız.