MDF CNC Çizimleri

MDF CNC Çizimleri

Her geçen yıl, ev dekorasyonları ve dekorasyon fikirleri değişiklik gösterirken, kapı sistemleri de buna uygun olarak dizayn edilmektedir. Modern kapı sistemleri kullanılırken, elbette ki bunların yanı sıra kapı desen ve modelleri de önemli bir yere sahip olmaktadır.

Genel olarak, MDF kaplamalı Amerikan kapı modellerinde, CNC işlemeler son yılların popülerliği artırmaktadır. Müşterilerin isteklerine karşılık verebilecek yüzlerce farklı desen, CNC işleme merkezlerinde, MDF kapı modellerine uygulanıyor. Elbette ki bu konuda yüzlerce farklı modele ulaşabilmekte mümkündür.

Özel tasarımlara göz atın

Dünya Ahşap, ‘’ Tosya Ahşap ‘’ ve ‘’ VIXDOORS ‘’ ile bağlantılı olan bir firmadır. 40 yılı aşkın süredir hizmetlerini sürdürürken, kurduğu en yeni bayilerden de müşterilerine hizmetlerini en hızlı şekilde sunmayı hedeflemektedir. Ülkemizde pek çok bölgede ihtiyaçlara karşılık veren kapı sistemleri ve mobilya firması olarak adlandırılan bu firmalar, arşivlerinde bulundurduğu özel tasarım CNC çizimleri ile müşterilerine destek oluyor.

Desenler ve modeller

CNC işleme merkezlerinde tercih edilen desen ve modellere göz attığımızda, çokgen tasarımlar daha çok ön planda. Üçgen ve dikdörtgen tasarımlı işlemeler, daha sade modeller arasında yer alırken, ek olarak spiral tasarımlara sahip olan ya da çiçek modelleri daha detaylı seçenekler arasında yerini almış durumda. Tabi ki, özel tasarımlar arasında yer alan, müzik ya da farklı bir sanat sektörüne ilgisi olan kişilerin de kendine ait sektöre uygun CNC işlemelerine göz atması mümkündür.

Detayları Ve Resimleri Görmek için Tıklayınız.