İade Politikası

İade Politikası

Online olarak satın aldığınız ürünü, kargodan teslim almadan önce kontrol ediniz. Kontrol edilip tarafınızca teslim alınan online alışveriş ürününün geri iadesi mümkün olmamaktadır.

Sabit Mağazalarımızdan, Üretim Tesisimizden veya Showroom'dan yapmış olduğunuz alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 7 gün içinde bize talebinizi yazılı veya iletişim kanalları aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir.

Talebiniz bize ulaştıktan sonra, Tosya Ahşap tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir.

Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade alıcının vazgeçmesi sebebiyle vuku bulmuşsa iade edilecek ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Ürünlerin Tosya Ahşap' a ulaşmasından ve hasarsızlığının onaylanmasından sonra Tosya Ahşap iadeyi kabul ettiğini bildirir ve ödemeyi alıcının ödediği şekilde (peşin ise peşin,taksitli ise karta iade vb.) gerçekleştirir.

İade sonrası Tosya Ahşap'a ulaşan üründe hasar veya eksik tespit edilirse bu belgelenerek alıcıya ödenecek bedelden düşülür.