LAMİNANT KAPI RENKLER

LAMİNANT KAPI RENKLER

Günümüz dekorasyonunda kapılar çok önemli bir yer tutmaktadır. Gelişen inşaat sektörü evlerde daha modern ve kaliteli malzemelerin kullanılmasını gerektirir. Bu nedenle evlerin yapımında ve döşenmesinde son derece kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Çünkü artık insanlar kullanışlı olmasından ziyade uzun yıllar boyunca dayanabilecek ürünler tercih etmektedir. Oldukça dayanıklı ve uzun yıllar boyunca kullanılabilen kapılar arasında laminant kapılar ön sıralarda yerini alır.

 

Laminant kapılar hakkında

    Laminant kapı modelleri son zamanlarda sıklıkla tercih edilen kapı modelleri arasındadır. Laminant kapıların sık tercih edilmesinin sebeplerinden birisi oldukça dayanıklı bir malzemeden yapılmasındandır. Aynı zamanda laminant kapıların izolasyon adına da birçok katkısı vardır. Laminant kapılar dışarıdan alınan sert darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu özellik aynı zamanda kapının ses ve ısı yalıtımı görevi görmesini de sağlar. Bu kapılara sadece evlerde değil hastanelerde, marketlerde, alışveriş merkezlerinde, okullarda, otellerde, yurtlarda ve iş yerlerinde de rastlanmaktadır. Bu özellikler sayesinde laminant kapıların kullanılması bu nedenle çeşitlilik gösterir.

 

Laminant kapı renk seçenekleri

     Laminant kapı için renk seçimi yapmak bir hayli kolaydır. Yüksek basınçlar üretilen bu kapıların birden çok rengi vardır. Beyaz meşe, akçaağaç, İtalyan ceviz, ceviz, mistik ahşap, Hint kirazı, bordo, vanilya ve İtalyan bej renk seçenekleri arasındadır. Bu renkler gibi daha birçok renk tonu vardır. Laminant kapıların renk tonları kullanılacak mekâna göre değişiklik gösterebilir.

Detayları Ve Resimleri Görmek için Tıklayınız.